درباره ما

برند طلای کاپری

هدف از تاسیس برند طلای کاپری، ایجاد یک بستر شفاف و مورد اعتماد فروش آنلاین طلا برای هموطنان بود. ما با بیش از 17 سال تجربه فروش آنلاین و تجربیات بی شمار، تلاشمان را می کنیم تا خریدی آسوده و با اطمینان و عشق را تجربه کنید.

ما در واحد تولید و تهیه طلای کاپری، تلاش می کند تا جدیدترین و شیک ترین مدل های به روز دنیا را برای شما آماده نماییم. از طلاهای سبک و قیمت مناسب برای هدیه دادن در مناسبت ها تا طلاهای سنگین دوست داشتنی که برای خودتان خرید کنید.

چرا با خیال راحت از کاپری خرید کنید؟

کاپری برند ملی ثبت شده طلا و جواهر می باشد. همچنین ما عضو اتحادیه طلا و جواهر هستیم و تمامی فاکتورهای فروش، بر اساس قوانین اتحادیه طلا و جواهر در سطح کشور می باشد. علاوه بر این ها، کاپری دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک از وزارت صمت، نیز می باشد.

یک هدیه بی نظیر و زیبا

طراحی پکیج و بسته بندی جدید کاپری به گونه ایست که بیانگر عشق و هیجان برای شما یا فرد مورد علاقه تان باشد که به او هدیه می دهید. ترکیبی از زیبایی و اعتماد، دوست داشتن.

تیم پشتیبانی کاپری

واحد عکاسی  و فیلم برداری و تولید محتوی گالری طلای کاپری تمام تلاشمان را می کنیم تا عکس ها و ویدیوها، گویای کامل آن چه شما می خواهید، باشد. سعی می کنیم تا تمام زوایای طلاها را به شما نشان دهیم تا با خیال راحت خرید کنید.

تیم اینستاگرام و سوشال مدیای کاپری، ارتباط موثری در ارتباط شما با گالری طلای کاپری دارد. مسابقات و قرعه کشی ها و ویدیو و پست های روزانه، با ظرافت و دقت خاصی توسط این واحد کاپری، انجام می شود

 

تیم طراحی و پشتیبانی وب سایت کاپری، با تلاش شبانه روزی، سعی در ایجاد بهترین و آسان ترین راه خرید آنلاین طلا برای شماست. تمام تلاشمان را در جهت ایجاد یک وب سایت مطمین و تجربه یک خرید لذت بخش برای شما عزیزان می نماییم

 کاپری را با عشق ساختیم و می خواهیم این عشق را با شما اشتراک بگذاریم. 

عشق، اعتماد، کاپری