شرایط و قوانین

مشتری عزیز، با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایت گالری طلای کاپری و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی:
رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول گالری طلای کاپری می باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های گالری طلای کاپری مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

گالری طلای کاپری مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام کند و در صورت لزوم فروش خود را متوقف کند . همچنین کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهد شد. حق قطع فروش تمامی محصولات یا قسمتی از آنها به هر دلیلی مانند به پایان رسیدن موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای گالری طلای کاپری مجاز می باشد.

ضمانت عودت 2 روزه و تعویض 30 روزه

* استرداد کالا فقط مخصوص خریداران فروشگاه اینترنتی گالری طلای کاپری می باشد و شعب فیزیکی گالری کاپری، شامل این قانون نمی شوند.

* استرداد یا تعویض کالا، مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا و ملزم به ارایه فاکتور می باشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها و فاکتور، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.

– لطفا توجه فرمایید قبل از اقدام به مرجوع کردن کالا حتما با همکاران ما در بخش پشتیبانی هماهنگی لازم را انجام دهید.
– برای تعویض کالای مورد نظر چنانچه موجودی کالای انتخابی در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می توانند درخواست کالای مشابه نمایند.
– لطفا در نظر داشته باشید هزینه ارسال کالا جهت استرداد و یا تعویض کالا برعهده مشتری میباشد و تنها در صورت داشتن مغایرت در کالای خریداری شده و کالای دریافت شده توسط مشتری، و همچنین ایراد فنی در کالای دریافتی توسط مشتری، هزینه ارسال بر عهده کاپری خواهد بود

شرایط استرداد یا تعویض کالا :

* استرداد کالا، مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا و ملزم به ارایه فاکتور می باشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها و فاکتور، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.

1- انصراف از خرید(فقط کسر مالیات): در صورتی که از خرید کالا منصرف شدید، تا 2 روز پس از دریافت کالا، فرصت دارید، انصراف خود را از طریق ایمیل به info@capri.ir یا تلفن 02122487758 اعلام نمایید. کلیه هزینه های عودت کالا به دلیل انصراف از خرید، بر عهده مشتری می باشد. بدیهی است پس از گذشت 2 روز، کالای مورد نظر، شامل این سرویس نمی باشد .

2- عدم تطابق با کالای خریداری شده: در صورتیکه کالای سفارش داده شده، مغایر با کالای تحویلی توسط مشتری باشد، مشمول سرویس استرداد 2 روزه می باشد و مشتری موظف است تا 2 روز پس از تحویل کالا، کارشناسان کاپری را مطلع کند. لازم به ذکر است، در این صورت، کلیه هزینه های عودت کالا بر عهده گالری کاپری می باشد.

مراحل استرداد:
۱- کاربران می بایست حداکثر ظرف مدت 2 روز بعد از دریافت کالا ایراد فنی را از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی به کارشناسان کاپری اعلام نمایند . بدیهی است پس از گذشت 2 روز، کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد .

2- استرداد کالا، مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا و ملزم به ارایه فاکتور می باشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها و فاکتور، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.

3- ایراد فنی اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان کاپری قرارگیرد.

4- ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

5- در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد فنی اعلام شده مورد تایید کارشناسان کاپری نباشد، هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری می باشد.

6- پس از طی مراحل فوق، حداکثر 7 روز کاری، مبلغ پرداخت شده، به حساب مشتری واریز خواهد شد. در صورت استرداد به دلیل انصراف از خرید، مبلغ پرداختی مشتری با کسر مالیات، به حیال مشتری واریز می گردد.

* لازم به ذکر است که هر فرد تنها یکبار می تواند اقدام به تعویض و عودت کالا کند. (عودت فقط مخصوص مشتریان فروشگاه اینترنتی می باشد)

 

شرایط تعویض کالا 30 روزه:

1. تعویض کالا، مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا و ملزم به ارایه فاکتور می باشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها و فاکتور، کالای خریداری شده قابل تعویض نمی باشد.
2. در بازه زمانی 30 روز، بعد از خرید خود، می توانید با ارائه مشخصات فاکتور خرید اولیه و اطمینان از عدم جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها و عدم بروز هرگونه آسیب برای محصول ، کالای جدید را با مظنه روز طلا، دریافت کنید.

3. لازم به ذکر است که هر فرد تنها یکبار می تواند اقدام به تعویض کالا کند. همچنین چنان چه تعویض با کالایی ارزان قیمت تر صورت بگیرد وجهی برای مشتری واریز نخواهد شد.
4. *کالای حکاکی شده به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.
5. کلیه هزینه های ارسال کالا جهت تعویض، بر عهده مشتری می باشد.
6. کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط کاپری دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می شود.

 

** لازم به ذکر است که کاربر با خرید از وب سایت گالری کاپری می پذیرد که از تمامی این قوانین مطلع میباشد و خارج از موارد ذکر شده حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.

 

 

خرید الکترونیکی:
خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد.

در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد.

 

ثبت سفارش :
کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در گالری طلای کاپری اقدام نماید . ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر به گالری طلای کاپری می باشد .
انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در گالری طلای کاپری کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد در غیر این صورت و در شرایطی که کاربر از گزینه مهمان استفاده نماید موظف به وارد نمودن تمامی مشخصات فوق در هر بار خرید از گالری طلای کاپری می باشد . لازم بذکر است ثبت نام در گالری طلای کاپری علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند اطلاع از جشنواره ها و فروش های ویژه و برقرای ارتباط با فروشگاه به منظور خبر رسانی در سایر موارد را دارا می باشد .

تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد گالری طلای کاپری محفوظ می ماند در همین راستا گالری طلای کاپری از خریداران خود تقاضا دارد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش ، اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند.

وزن و قیمتِ محصولی که آماده ارسال نباشد و کاربر به صورت آنلاین از سایت گالری طلای کاپری سفارش دهد به صورت حدودی می باشد و در زمان آماده شدن محصول، وزن و قیمت دقیق محصول به شما اعلام خواهد شد. باتوجه به وزنِ محصولِ ساخته شده قیمت نیز متغیر می باشد ( احتمال تغییر وزن تا 1گرم فارغ از سایز محصول ممکن می باشد). درصورتی که کاربر مبلغی بیشتر از مبلغ تمام شده پرداخت کرده باشد، مابه التفاوت آن عودت داده خواهد شد و اگر هزینه ی سفارش بیشتر شود توسط خریدار پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که کالای سفارشی با قیمت طلای روز ثبت سفارش محاسبه می شود.

دریافت سفارشات :
کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط گالری طلای کاپری کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد .
کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید.

روش های ارسال:
ارسال محصولات در گالری طلای کاپری با توجه به شهر مورد نظر کاربر می باشد.
در صورت ارسال با پست پیشتاز،مشتریان عزیز برای پیگیری مرسوله خود می توانند به وب سایت اداره پست مراجعه کنند. تمامی مسئولیت تحویل کالا به عهده اداره پست می باشد.

لازم به یادآوری می باشد که مشتریان محترم حتما در هنگام تحویل کالا از پیک نسبت به سالم بودن بسته بندی اطمینان کامل حاصل نمایند و سپس رسید دریافت کالا را امضا نمایند.

تمام تلاش تیم گالری طلای کاپری مبنی بر ارسال مناسب و تحویل سالم کالا می باشد ،در صورت نیاز کلیه خسارات ناشی از بروز مشکل و هر گونه حادثه در تحویل و حمل و نقل کالا به عهده گالری گالری طلای کاپری خواهد بود.

مدت زمان تحویل:
گالری طلای کاپری در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه سفارشان را ظرف مدت 24 ساعت کاری، از مبدا برای مشتریان ارسال می کند و پس از ارسال، حدود 24 تا 72 ساعت کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

” لازم به ذکر است که کاربر با خرید از وب سایت گالری گالری طلای کاپری می پذیرد که از تمامی این قوانین مطلع میباشد و خارج از موارد ذکر شده حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.”

نطرات کاربران
گالری طلای کاپری برای کاربران خود فضایی ایجاد نموده است تا در آن بتوانند از نظرات یکدیگر بهره مند گردند تا انتخابی صحیح و مطمئن داشته باشند . از این رو خواهشمند است تا در ایراد نظرات شخصی خود کلیه اصول اخلاقی و قانونی را رعایت نمایید .در غیر این صورت تمامی مسولیت و عواقب قانونی آن بر عهده کاربر می باشد.

همچنین در صورت عدم رعایت کاربر در درج نظرات خود ، گالری طلای کاپری نسبت به نشر و یا عدم نشر نظرات کاربران اختیار کامل دارد و در صورت تشخیص مسولین سایت مجاز به جلوگیری از دسترسی مجدد کاربر به سایت و حتی در صورت لزوم تحت پیگرد قانونی قرار دادن کاربر می باشد.

1. در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
2. فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
3. در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

حریم خصوصی
فروشگاه گالری طلای کاپری در راستای خریدی آسان تر و سریع تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر نام ، آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی و … از آنها دریافت نماید .
از دیگر مزایای ثبت نام و ارایه مشخصات مذکور عضویت در خبرنامه و سامانه اطلاع رسانی سایت می باشد که از این طریق امکان اطلاع از اضافه شدن محصولات جدید ، تخفیفات و فروش های ویژه برای کاربران فراهم می شود و که البته امکان انصراف و خروج از این خبرنامه ها و سامانه اطلاع رسانی در قسمت پروفایل شخصی مقدور می باشد.

گالری طلای کاپری تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می نماید تا خریدی امن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مهیا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نیز کوشا باشند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.